Zaručená mezinárodní přeprava

Společnosti, které poskytují jakýkoliv druh přepravy, většinou vůbec nelpí na kvalitu a odpovědnost řidičů. Naopak společnost Inexspedition disponuje unikátním přístupem ke školení řidičů, kteří jej dostávají pravidelně a kvalitně. Školící středisko ČESMAD Bohemia je zárukou osobitého přístupu a pozitivního vlivu na školené řidiče. Mezinárodní přeprava si však žádá ještě více výhod, jako jsou například různé druhy režimů přeprav nebo různé druhy návěsů. Inexspedition má v rukávu služby jako paletová přeprava, přeprava vozidel a také pronájem skladovacích prostor. Zpětná vazba na tuto firmu je málokdy negativní. Přesvědčte se sami!

Mezinárodní kamionová přeprava specialisty

V případě, že byste rádi dopravili zboží dlouhodobé spotřeby, luxusní zboží apod., pak se vám neoplatí dopravovat zboží svými silami. K tomu slouží firmy, které zajišťují mezinárodní kamionovou přepravu. Díky tomu, že ji nabízí spousta firem, může nabídnout nižší částku za přepravu, která se rozpočítá mezi její klienty. Je to výhodná cesta pro ty, kteří dodávají zboží například do západní Evropy, kde je silný trh.
Pokud by vás tato nabídka zaujala, můžete využít služeb společnosti Inexspedition, která se v tomto směru angažuje již řadu let a pomáhá podnikatelům s jejich obchody k oboustranné spokojenosti.

2013 Auto - moto, pneu