Co potřebujete na vybavení skladu?

  • Napsal Patrik Libský
  • Kategorie: Ostatní

Sklady, ať už jsou malé či velké, jsou nedílnou součástí nejen výrobních firem, ale také obchodů. Je velmi důležité, aby byl sklad správně navržen - měl by mít dostatek místa pro manipulaci se zbožím či materiálem, dostatek úložného prostoru nebo v případě velkých skladů i dostatek místa pro bezpečný pohyb zaměstnanců a skladové techniky. Na co bychom tedy neměli zapomenout v případě vybavení skladu?

Číst dál: Co potřebujete na vybavení skladu?

Vzduchovky: jejich využití a typy zbraní s příkladem

  • Napsal Patrik Libský
  • Kategorie: Ostatní

Pokud máte chuť a zájem vyzkoušet střelbu na terč nebo potřebujete ulovit malé škodné škůdce na zahradě, vzduchovky jsou vhodnou volbou. V Česku totiž spadají do kategorie D. Pouze vzduchovky s vyšší maximální úsťovou energii se řadí do skupiny C. Zbraně z kategorie D si lze koupit bez zbrojního průkazu a registrace zbraně, pokud máte minimálně 18 let.

Číst dálVzduchovky: jejich využití a typy zbraní s příkladem

Jak vybrat nejlepší rybářské vlasce, aby Vám neuplaval výstavní kousek?

  • Napsal Patrik Libský
  • Kategorie: Ostatní

Jste nováčci v rybaření a chcete si vybrat správné rybářské vlasce nebo se jen něčemu přiučit? Výběr vlasců určitě ovlivní následný průběh rybolovu. Vybírat musíte opravdu pečlivě a pořádně. Mohli jste si koupit sebevíc lepší prut i s tím nejlepším navijákem a stejně Vám ten velký úlovek může hodně rychle pláchnout do dáli. Rybářské vlasce se vyrábí totiž různé především podle toho, jaký druh ryby se chystáte lovit. Liší se barvou, materiálem, počtem návinů i odolností.

rybářské-vlasce

Číst dálJak vybrat nejlepší rybářské vlasce, aby Vám neuplaval výstavní kousek?

2013 Auto - moto, pneu