Co všechno zahrnuje jarní servis vašeho vozidla?

Zima se pomalu, ale jistě chýlí ke konci a na řadu přichází váš automobil, který je  potřeba dát zpátky do formy. Všechny vozidla včetně traktorů a náklaďáků se totiž během zimy díky mrazu, posypové soli a dalším nepříznivým podmínkám daleko více opotřebovávají. Zvláště ta letošní zima stála po pár letech trochu za řeč. A proto je třeba vašemu automobilu věnovat trochu pozornosti a připravit ho na nadcházející letní sezónu.

Číst dál: Co všechno zahrnuje jarní servis vašeho vozidla?

Top expresní přeprava

Máte dost České Pošty, PPL a podobných nespolehlivých gigantů, kteří si hlavně neváží ani trošku svých klientů, kteří jsou pro ně jen čísla? To byste měli navštívit stránky firmy INEX SPEDITION s.r.o.. Její priorita není pouze expresní přeprava, ale spousta jiných služeb na míru, které se uzpůsobí vašemu podnikání a vašemu stylu přepravy zásilek. A co je hlavní, INEX SPEDITION se k Vám chová jako k unikátnímu zákazníkovi a tým je ochotný vyjít vstříc jakémukoliv problému, takže zaručuje maximální spolehlivost před, během i po dokončení přepravy. Nechte se inspirovat!

Najměte si odborníky na přepravu vozidel

Plánujete přepravit svůj nepojízdný vůz do vzdáleného místa? Chcete, aby dorazil v bezpečí, v pořádku a rychle? Využijte služby přeprava vozidel. Přeprava vozidel je speciálním typem přepravy, kdy se na speciálních plošinách, případně na přepravnících přepravují pojízdné i nepojízdné automobily. Takto lze přepravit od jednoho až po deset automobilů v rámci jedné nakládky nákladního automobilu. Hojně se tohoto druhu přepravy využívalo začátkem 90. let, kdy se dovážela ojetá auta ze zahraničí. V dnešní době se sváží i auto z výrobních linek, závodů a jiných. Ceník takové přepravy je různý. Kvalita také. Osvědčeným přepravcem v této oblasti je však společnost INEX SPEDITION s.r.o., jež poskytuje komplexní služby v oblastech mezinárodní dopravy, spedice, logistiky a skladování.

2013 Auto - moto, pneu