Kde koupit traktorové pneumatiky?

  • Napsal Patrik Libský
  • Kategorie: Traktory

Možností kde koupit osobní pneumatiky je nespočet. Ale možností, kde koupit traktorové pneumatiky už tolik nemáme. Už jenom kvůli rozdílu, kolik na světě jezdí osobních vozidel a kolik jezdí vozidel traktorového typu. A stejně jako u osobních aut je jejich výběr více než dobré nepodcenit, protože nikdo z vás určitě nechce pneumatiky po dvou sezónách zase vyměňovat za nové.

Číst dál: Kde koupit traktorové pneumatiky?

John Deere nejsou jenom traktory

  • Napsal Patrik Libský
  • Kategorie: Traktory

Když se řekne John Deere, každý si vybaví jejich traktory. Ovšem traktory John Deere nejsou jenom traktory. Když navštívíte jejich showroom u boleslavské dálnice, můžete si prohlédnout hned několik druhů zelenožlutých krasavců. Jako první nás zaujalo vozítko s pohonem na všechny čtyři, které je vhodné na práci do terénu, stavebnictví nebo na zahradu. V zadní části má ohrazenou plochu, na které se dá převážet materiál. Další jsou kvalitní sekačky na trávu, které nabízí jak v podobě traktůrku, tak v podobě ručních travních sekaček. Takže pokud chcete kvalitu, vyberte si John Deere, se kterým rozhodně neuděláte krok vedle.

Zkuste traktory John Deere

  • Napsal Patrik Libský
  • Kategorie: Traktory

Traktor je stroj sloužící k tahu, tlačení a pohonu zemědělských strojů. Je určen pro práci i dopravu zejména v zemědělství, v lese nebo na jiném nezpevněném terénu. Traktor a podobné stroje se běžně používají i v jiných oblastech, například při údržbě silnic nebo stavebních pracích. Má obvykle čtyři kola, ale existuje i pásový traktor, který se podobá tanku či rolbě. Většinou je poháněn dieselovým motorem s hnanou zadní nebo přední nápravou. Traktor je přizpůsoben k pohybu v náročném terénu. Na zádi traktoru je tříbodové hydraulické zařízení, na které je možno upnout další příslušenství. Hledáte traktor, který zvládne každý terén a přitom vydrží dlouhé roky? Zkuste traktory John Deere.

Zahradní traktory John Deere

  • Napsal Patrik Libský
  • Kategorie: Traktory

Žlutozelené traktory s jelenem na přední kapotě – přesně tak bychom mohli charakterizovat traktory John Deere, které získávají stále více na popularitě. Na našich polích běžně můžete vidět traktory, ale stále častěji se budete setkávat s traktory od značky John Deere. Jedná se o světově proslulého výrobce zemědělské techniky. Kvalita výrobků je vždy na prvním místě.

Číst dál: Zahradní traktory John Deere

Traktory John Deer

  • Napsal Patrik Libský
  • Kategorie: Traktory

Na trhu se zahradní a komunální technikou dlouhodobě působí firma HITL, s.r.o. V sortimentu kvalitních produktů mají své stálé místo i traktory John Deer. Modely této osvědčené značky se uplatní v zahradnictví, sadařství nebo na vinicích, a pořídit si je mohou také hobby farmáři. Traktory John Deer jsou speciálně navrhovány i pro komunální služby, s možností celoročního nasazení.

Číst dálTraktory John Deer

2013 Auto - moto, pneu