Využívejte u zahraničních zásilek služeb soukromého přepravce

 • Napsal Patrik Libský
 • Kategorie: Ostatní

Pokud chcete ušetřit nějaké peníze při posílání zásilek do zahraničí je vhodné využít služeb soukromého přepravce. Ten vám nabídne podrobné sledování pohybu vaší zásilky, díky kterému budete mít vždy přehled, kde se právě nachází. Společnost INEX SPEDITION poskytuje služby spojené s mezinárodní dopravou a spedicí již více jak 20 let. Nejdůležitější je pro ně komplexnost služeb a zákazníkovo přání. Nechejte si udělat vlastní kalkulaci pro vás a budete příjemně překvapeni. Další oblastí, na kterou se specializuje je logistika a skladování. Společnost má celkem 4 skladové haly a před 3.500 paletových pozic na skladování. Získáte tak opravdu komplexní balík služeb.

K čemu slouží kontejnery?

 • Napsal Patrik Libský
 • Kategorie: Ostatní

Kontejner je formace, která je standardizovaná. Je určen k přepravě a uplatňuje se hlavně v intermodální dopravě. Přeprava kontejnerů je uskutečněna mnoha způsoby – doprava lodní, železniční a silniční. Svým designem vám může na první pohled připomínat velkou uzavřenou přepravku, která je vyrobená z oceli. V kontejnerech je možné přepravovat jakýkoliv materiál.

Číst dál: K čemu slouží kontejnery?

Autojeřáby Uherský Brod

 • Napsal Patrik Libský
 • Kategorie: Ostatní

Plánujete stavbu výškové budovy? Hledáte vhodné pracovní stroje, bez nichž se neobejdete? K realizaci budovy budete potřebovat bezpochyby jeřáb, který dnes pronajímá spousta společností. Jestliže hledáte autojeřáby Uherský Brod, obraťte se na stabilní firmu Autojeřáby Miroslav Harsa, která na českém trhu působí již od roku 1990. V portfoliu služeb této firmy najdete veškeré práce, které jsou spojené s autojeřábem.

Číst dál: Autojeřáby Uherský Brod

Zahradní technika - HITL

 • Napsal Patrik Libský
 • Kategorie: Ostatní

Chcete si usnadnit práci na zahradě? Hledáte vhodné stroje, které vám poslouží k práci? Obraťte se na společnost HITL, která se specializuje na prodej zahradní a zemědělské techniky. V současné době je zahradní technika nedílnou součástí každé moderní zahrady. Ale využívá se nejen v domácnostech, ale také ve firmách, které se zaměřují na zemědělskou oblast.

Číst dál: Zahradní technika - HITL

Traktory John Deere

 • Napsal Patrik Libský
 • Kategorie: Ostatní

Na trhu se zahradní a komunální technikou dlouhodobě působí firma HITL, s.r.o. V sortimentu kvalitních produktů mají své stálé místo i traktory John Deere. Modely této osvědčené značky se uplatní v zahradnictví, sadařství nebo  na vinicích, a pořídit si je mohou také hobby farmáři. Traktory John Deere jsou speciálně navrhovány i pro komunální služby, s možností celoročního nasazení.

Číst dál: Traktory John Deere

Autojeřáby Zlín

 • Napsal Patrik Libský
 • Kategorie: Ostatní

Plánujete stavbu výškové budovy? Hledáte vhodné pracovní stroje, bez nichž se neobejdete? K realizaci budovy budete potřebovat bezpochyby jeřáb, který dnes pronajímá spousta společností. Jestliže hledáte autojeřáby Zlín, obraťte se na stabilní firmu Autojeřáby Miroslav Harsa, která na českém trhu působí již od roku 1990. V portfoliu služeb této firmy najdete veškeré práce, které jsou spojené s autojeřábem. Firma se může pyšnit dlouholetými zkušenostmi, které potvrzují vysokou kvalitu a profesionalitu služeb.

Číst dálAutojeřáby Zlín

2013 Auto - moto, pneu