Garážová vrata pro motorky

  • Napsal Patrik Libský
  • Published in Motorky

Garážová vrata s elektropohonem jsou trendem, který v blízké době určitě jen tak snadno nezmizí. A proč by taky měl? Nikdo už z motorky nezesedá, pokud může zmáčknout tlačítko na ovladači, popřípadě smartphonu, a brána nebeská pro dvojkolku se sama otevře.

garážová vrata nákres

Pohon pro otevření

Co je úžasné je, že pro bránu či garáž už není v dnešní době potřeba výstavba a montáž nových dveří, stačí pouze vyprojektovat správnou instalaci elektropohonu a je to. Každý vlastník motorky se potkal s tím, že má strach z odcizení jeho mašiny, což je oprávněný pocit, a proto je potřeba, aby se motorka skladovala v prostoru, který je oddělený od lačných očí zlodějů. A opravdu se nikomu nechce sesednout a otevírat sa bránu, následně garáž a vést své vozidlo atd. Je to složitý a algoritmický proces, který zabírá dlouhé minuty každý den. S elektromotorem, který je aplikovatelný jak na otočné, tak posuvné brány se situace razantně zesnadňuje. Motorek pro pohon garážových vrat je také skvělou vymožeností, jež usnadňuje život a prodluže jej vcelku i o dny.

Na které druhy garážových vrat se pohony vyrábí?

  1. sekční garážová vrata
  2. výklopná garážová vrata
  3. posuvná garážová vrata

Žijeme ve zlaté éře parkování. Nikdy to nebylo snazší. Pro garážová vrata doporučuji společnosti jako hormann či Spedos, tito jmenování mají totiž letité zkušenosti s projektováním, montáží i záručním servisem a moc dobře ví, že dobře udělaná práce je právě to, co prodává a spokojený zákazník přivede další klienty.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2013 Auto - moto, pneu