Co jsou pískovací boxy, aneb v tomto “písku” si děti nehrají

  • Napsal Patrik Libský
  • Published in Ostatní

Namibie, Poušť, Písek, Krajina, Sandy, Windhoek

Zajímá vás, jak se v průmyslu využívají pískovací boxy? Tryskání jako oblíbený systém pro připravování materiálu před další úpravou je důležité provádět ve správném prostředí správnými prostředky. V tomto článku se o nich dozvíte.

Existují hlavně tři typy pískovacích systémů. Mobilní tlakovzdušné tryskací zařízení, tlakové tryskací kabiny a tryskací boxy. Výběr mezi nimi ovlivňuje vaše specializace, jak často tryskáte, jak velké materiály potřebují tryskat a prostory průmyslové budovy.

Mobilní jednotky

Mobilní jednotky potřebují samostatnou jednotku na odsávání prachových částic a všechny jednotky potřebují, aby jejich pracovníci měli velmi dobře chráněné dýchací cesty. Mobilní jednotky je také možné i pronajmout, nebo je pořídit bazarově.

Tryskací kabiny

Tryskací kabiny poskytují větší výkon a možnosti využití všech druhů abraziva, tedy jak ocelovu drtí, ocelovým granulátem, korund, granát, balotina, plastové abrazivo, struska a další. Tyto kabiny je možné postavit na místě určení na míru.

Pískovací boxy

Pískovací boxy jsou ideální v případě, že se pravidelně provozuje v průmyslovém prostoru pískování a je nutné prostor oddělit pro zvýšenou prašnost. Tyto boxy se dají postavit na míru pro každý prostor a není tedy potřeba zanevřít na tuto možnost pouze pro menší prostor vaší průmyslové budovy.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2013 Auto - moto, pneu