Ideální prodejna či kancelář pro pneu v Praze 7

  • Napsal Patrik Libský
  • Published in Ostatní

Díky našemu magazínu už víte dost o zimních i letních pneumatikách. Také o všech autech a čtyřkolkách. Ještě ale nevíte, kde si založit podnik, prodejnu nebo showroom. Ne každý sní o tom podnikat, ale šikovnější z čtenářů možná už v pneu businessu podnikají. Nebo v jakémkoliv servise. Pokud jste z Prahy, není lehké zvolit vhodnou lokalitu.

Zkusili jsme hledat kancelář k pronájmu za Vás. Díky šikovnému kalkulátoru kancelářských prostor od firmy JLL na webu hledamkancelare.cz jsme zjistili, že Praha 7 asi nebude zrovna ideálním místem pro podníkání v automobilovém servisu nebo prodeji pneu.

Pokud bychom chtěli jakýkoliv kancelářský prostor i na kraji Prahy v částech 8,9,10 a dál, stejně bychom našli k dispozici pouze velké business centra, které se hodí tak pro reklamní agentury nebo nadnárodní korporace.

DOPORUČENÍ: Musíte vždy přemýšlet, jaké okolí váš business potřebuje. S kvalitním servisem nebo prodejem pneu se nebojte koupit dům na vesnici nebo v malém městě a přestavit si ho. Klientela za vámi dojede tak či tak. Kravaťáci si přezout pneumatiky určitě neumí, takže si mile rádi dojedou a ještě dobře zaplatí. 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2013 Auto - moto, pneu