Jak opravit praskliny v průmyslové podlaze

  • Napsal Patrik Libský
  • Published in Ostatní

Stalo se vám ve firmě, že vaše podlaha po určité době není v ideálním stavu a jsou v ní trhliny? V tomto článku se dozvíte jak trhliny opravit.

Jak trhliny v průmyslových podlahách vznikají?

Podlahy po určitém čase ztrácejí svou kvalitu, především ty průmyslové. Jsou nadměrny zatěžovány provozem, jezdí po nich průmyslové stroje, vozíky a stojí na nich několika tunové stroje. Nejčastější příčinou jsou ale díry po šroubech od regálových systémů. Při nekvalitním zpracování podlahy se můžou tyto problémy objevit dříve než by měly.

Co je důležité u opravy?

Oprava podlahy se liší dle typu poškození. Ikdyž jsou průmyslové typy velmi odolné, můžou být poškozeny i nahodile. Běžnému poškození můžete předejít čištěním podlahy a pravidelnou údržbou. Samozřejmě se může stát, že pád těžkého předmětu může do podlahy udělat díru a tyto situace nelze nijak ovlivnit. V takovém případě je nutné provést opravu ihned, aby nedošlo k destrukci celé podlahy.

Jak se podlahy opravují?

Záleží na typu povrchu. U betonových podlah se vyřízne poškozené místo, odbourá se část podlahy a odstraní se nečistoty, poté se aplikuje opravná hmota a podlaha se znovu zafixuje a zabrousí. U syntetických podlah se ohraničí poškozená část, odstraní se poškozená plocha, nečistoty a syntetická podlaha se znovu položí. 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2013 Auto - moto, pneu