Levné oblečení bez potisku: 3 důvody, proč se toho nebát

  • Napsal Patrik Libský
  • Published in Ostatní

Nosit levné oblečení bez potisku znamená celou řadu výhod nejen pro ty, kdo toto oblečení nakupují. Přinášíme tři důvody, proč se toho nebát.

134 54 101 F 2015 01

3 důvody, proč nosit oblečení bez brandu

1. Je šetrné k životnímu prostředí

Celá řada společnosti přijímají opatření k boji proti značkám, oděvní průmysl je stále jednou z nejvíce znečišťujících látek na světě. Pořídíte-li si oblečení bez brandu, máte jistotu, že je šetrné k životnímu prostředí.

2. Nízká cena

Dalším důvodem, proč nakupovat oblečení bez potisku, je jeho nízká pořizovací cena. U značkového oblečení výrobci připlácíte právě za značku. Bohužel neexistuje žádný tisk, který vydrží navždy. Existují vysoce kvalitní tiskové techniky, které zajišťují dlouhodobý design, ale i ty nakonec zmizí. Proto je lepší pořídit si kvalitní kousek oblečení, který se vám nezničí častým praním a žehlením.

3. Nezasahuje široké publikum

To se většinou týká použití triček jako propagačního materiálu. Na rozdíl od internetu, který může oslovit globální publikum během několika sekund, budou mít loga dopad pouze na ty, které jsou ve vizuální oblasti. Oblečení bez brandu z vás nedělá živou reklamu, můžete jej kombinovat s jakýmkoliv oblečením. Možná zaujmete právě tím, že nemáte na sobě žádné logo.

V závislosti na vašem konečném cíli může být pro vaše tričko s logem obtížné vyniknout mezi miliony a miliony ostatních, kteří jsou tam venku. Oblečení bez brandu naopak vynikne velmi snadno. Vaše tričko, kalhoty či kšiltovka budou sice bez loga, ale vždy jedinečné, kvalitní. Můžete vybírat celou řadu barev i materiálů. Nebojte se kombinovat a pustit se do nákupu oblečení bez potisku, ale také například batohů, kabelek a dalších produktů.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2013 Auto - moto, pneu