Poznáte, který typ vjezdové brány je pro vás ten pravý?

  • Napsal Patrik Libský
  • Published in Ostatní

Každé oplocení pozemku potřebuje svojí bránu a její výběr nelze podcenit. Pokud potřebujete větší bránu jako vjezd na svůj pozemek pro auto, máte na výběr ze dvou typů a to pojezdové brány a dvoukřídlé. V tomto článku vám zkráceně ukážeme rozdíly mezi nimi a pomůžeme vybrat tu pravou pro vás.

 

Pojezdové brány

Automatické pojezdové brány jsou ideálním řešením pro pozemek, kde je před a za bránou málo prostoru. Ideální pro řadové domky a parkovací místa před domem, ale také firmy, které nechtějí vjezdem překážet do silnice. Různé typy materiálu i výplně se hodí ke každému designu.

Dvoukřídlé brány

Klasické mechanické brány jsou značně levnější. Ovšem jejich nevýhodou je právě jejich potřeba manuálně branku otevírat, což může být občas otravné, zvláště v deštivém počasí. Také se musí brát ohled na prostorovou nevýhodu tohoto typu, ale jestli máte prostoru nazbyt, může i tento typ být pro vás ideální řešení.

Pouze vstupní branka

Pokud se nepotřebujete dostat na pozemek s vozidlem, budete nejspíš vybírat jen vstupní branku. Ty jsou v různých variantách, ale nejčastější jsou jednokřídlové.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2013 Auto - moto, pneu