Snažíte se zvelebit vaše venkovní sportovní centrum?

  • Napsal Patrik Libský
  • Published in Ostatní

Oáza klidu a celostního zdraví. To zní jako sen každého přepracovaného člověka. Ale také to zní jako spousta práce pro někoho, kdo se snaží takovou oázu postavit. Nabízíme vám tipy na vytvoření perfektního exteriéru sportovního centra.

Renovované exteriérové stěny

Nic neodradí více než sloupaná, či plesnivá omítka. Kromě toho, že renovace udělá zázraky pro oči, ochráníte základy budovy, které pak déle vydrží a omezíte tak problémy s vlhkostí uvnitř.

Kovové vybavení bez rzi

Rez je nevzhledný, nejde vyprat z oblečení a co je nejdůležitější, ničí venkovní železné vybavení. Pokud máte rezavou sedačku pro rozhodčího, nikdo na ní nepoleze. Nechte tedy železné vybavení kompletně nahradit, nebo musíte pozvat profíka na obroušení a lakování. Udělá to líp než vy.

Opečovávaná zeleň

V přírodě je nutné zachovat určitou divokost místní flory, ale není nazbyt ji udržovat pravidelným stříháním a vytrháváním plevele. Také stromy si na pozemku zaslouží mít péči. Přerostlé stromy zastřihněte, ošetřete proti škůdcům a nebudou jako pěst na oko ve vašem centru.

Umělé trávníky

Jsou dvě možnosti. Buď se na koupeném pozemku umělý trávník již nachází a vy přemýšlíte, co s ním, nebo tam není. Pokud tam není, možná existuje na pozemku místo, kde by se vyplatil. Nějaké místo ve stínu, kde tráva neroste a chcete tam vytvořit tenisový kurt? Má spoustu výhod a při správném udržování a čištění umělého trávníku docílíte jednotného vzhledu a luxusního nádechu.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2013 Auto - moto, pneu