Průmyslová filtrace vzduchu - proč ji nepodcenit

  • Napsal Patrik Libský
  • Kategorie: Ostatní

To, že v průmyslovém prostředí vzniká spousta zplodin a nečistot je velmi známá věc. Méně známé už je ale to, proč jsou tyto látky vlastně nebezpečné. Filtrace vzduchu je často podceňována a kvůli tomu vznikají vážné nemoci, kterým by se dalo velmi snadno vyhnout. Podívejme se na to, proč je filtrace nesmírně důležitá v každém provozu.

průmyslová filtrace vzduchu

Číst dál: Průmyslová filtrace vzduchu - proč ji nepodcenit

Součinitel smykového tření pro podlahy

  • Napsal Patrik Libský
  • Kategorie: Ostatní

Průmyslová podlaha není ledajaká podlaha. Během každodenního provozu musí snášet ty nejnáročnější podmínky jako například přejezdy těžké manipulační techniky, šoupání palet, tepelnou námahu nebo agresivní čistící prostředky v potravinářském průmyslu. Pokud není kvalitní, po čase dojde ke kazům, které se horší až do té fáze, že se někdo zraní nebo Jakmile se objeví na průmyslové podlaze jakýkoliv kaz, je to problém a značný, hrozí například riziko smyku.

průmyslové podlahy

Číst dál: Součinitel smykového tření pro podlahy

Nosnost dronu – zvládne unést člověka?

  • Napsal Patrik Libský
  • Kategorie: Ostatní

Co je dnes populárnějšího než dron, přece dron! Samozřejmě, že to byl žert. Přemýšlíte-li, že si pořídíte tento létající prostředek, měli byste se zaměřit hned na několik parametrů a hlavně omezení, které je nutné respektovat. Samotné slovo pochází z angličtiny, konkrétněji ze zkratky UAV (Unmanned Aerial Vehicle). Dron je autonomní létající stroj, který ovládáte pomocí dálkového ovládání. Na trhu jsou k dostání drony jak pro zábavu, tak i profesionální použití.

dron Yuneec

Číst dál: Nosnost dronu – zvládne unést člověka?

Cena rolovacích garážových bran je vysoká, ale výsledek je skvělý

  • Napsal Patrik Libský
  • Kategorie: Ostatní

Průmyslové provozy jsou velmi náročným prostředím, kde jen to nejlepší vybavení dokáže splnit vysoké nároky na kvalitu i funkčnost. V tomto článku se zaměřím na průmyslová vrata. Ty musí odolávat neustálému otevírání / zavírání, sem tam škrábanci nebo ráně od manipulační techniky. Je zcela jasné, že všechny součásti vrat musí být vyztuženy.

rolovací garážové brány cena

Číst dál: Cena rolovacích garážových bran je vysoká, ale výsledek je skvělý

2013 Auto - moto, pneu