Mezinárodní přeprava bez starostí

 • Napsal Michaela Brázdilová
 • Kategorie: Ostatní

Moderní technologie a volný trh umožňují malým firmách rychle růst a velkým upevňovat svojí pozici. Solidní export se také později projeví na celkovém ukazateli ekonomiky celé země. Jenže abychom mohli bezproblémově dodávat zobží zahraničním zákazníkům, musí kvalitně fungovat mezinárodní přeprava. Jednou z nejlepších firem, které poskytují různé druhy přepravy, je firma INEX SPEDITION s.r.o., která figuruje na trhu více než 20 let, a to zaručuje bohaté zkušenosti s všemi druhy komplikací, kterým se vyvaruje!

Přeprava kamionem

 • Napsal Michaela Brázdilová
 • Kategorie: Ostatní

Pokud převážíte zboží dlouhodobé spotřeby, luxusní zboží apod., pak se vám neoplatí dopravovat zboží svými silami. K tomu slouží firmy, které zajišťují mezinárodní kamionovou přepravu. Díky tomu, že její nabídky využívá spousta firem, může nabídnout nižší částku za přepravu, která se rozpočítá mezi její klienty. Je to výhodná cesta pro ty, kteří dodávají zboží například do západní Evropy, kde je silný trh.
Pokud by vás tato nabídka zaujala, můžete využít služeb společnosti Inexspedition, která se v tomto směru angažuje již řadu let a pomáhá podnikatelům s jejich obchody k oboustranné spokojenosti.

Jak správně vybírat nové pneumatiky?

 • Napsal Michaela Brázdilová
 • Kategorie: Ostatní
pneumatiky Starmaxx

Není lehké vybrat kvalitní pneumatiky na automobil. Jelikož jsou pneumatiky jedinou plochou, která spojuje vozidlo s vozovkou, měli byste si na jejich výběru nechat záležet. Na trhu působí spousta dodavatelů. Nabízí se vám pneumatiky Starmaxx a další znaky. Než ale pneumatiky koupíte, odpovězte si na několik otázek.

Číst dál: Jak správně vybírat nové pneumatiky?

Využívejte u zahraničních zásilek služeb soukromého přepravce

 • Napsal Michaela Brázdilová
 • Kategorie: Ostatní

Pokud chcete ušetřit nějaké peníze při posílání zásilek do zahraničí je vhodné využít služeb soukromého přepravce. Ten vám nabídne podrobné sledování pohybu vaší zásilky, díky kterému budete mít vždy přehled, kde se právě nachází. Společnost INEX SPEDITION poskytuje služby spojené s mezinárodní dopravou a spedicí již více jak 20 let. Nejdůležitější je pro ně komplexnost služeb a zákazníkovo přání. Nechejte si udělat vlastní kalkulaci pro vás a budete příjemně překvapeni. Další oblastí, na kterou se specializuje je logistika a skladování. Společnost má celkem 4 skladové haly a před 3.500 paletových pozic na skladování. Získáte tak opravdu komplexní balík služeb.

K čemu slouží kontejnery?

 • Napsal Michaela Brázdilová
 • Kategorie: Ostatní

Kontejner je formace, která je standardizovaná. Je určen k přepravě a uplatňuje se hlavně v intermodální dopravě. Přeprava kontejnerů je uskutečněna mnoha způsoby – doprava lodní, železniční a silniční. Svým designem vám může na první pohled připomínat velkou uzavřenou přepravku, která je vyrobená z oceli. V kontejnerech je možné přepravovat jakýkoliv materiál.

Číst dál: K čemu slouží kontejnery?

Autojeřáby Uherský Brod

 • Napsal Michaela Brázdilová
 • Kategorie: Ostatní

Plánujete stavbu výškové budovy? Hledáte vhodné pracovní stroje, bez nichž se neobejdete? K realizaci budovy budete potřebovat bezpochyby jeřáb, který dnes pronajímá spousta společností. Jestliže hledáte autojeřáby Uherský Brod, obraťte se na stabilní firmu Autojeřáby Miroslav Harsa, která na českém trhu působí již od roku 1990. V portfoliu služeb této firmy najdete veškeré práce, které jsou spojené s autojeřábem.

Číst dál: Autojeřáby Uherský Brod

2013 Auto - moto, pneu